Snowboardové vybavení, příslušenství, nářadí, snb doplňky

Grip Gravity Sirene Mat black/lavender

220 Kč
Univerzální,
Grip Gravity Sirene Mat Dopřej si jistotu pod nohama za všech okolností. Sirene Mat je protiskluzová podložka, která se postará o to, aby ti při jízdě na vleku nesjížděla noha ze snowboardu. Její design ti navíc umožní sladit se v letošní kolekci do posledního detailu. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Grip Gravity Logo Mat clear/black

220 Kč
Univerzální,
Grip Gravity Logo Mat Další z našich gripů. Logo Mat je protiskluzová podložka, která se postará o to, aby ti při jízdě na vleku nesjížděla noha ze snowboardu. Univerzální barvy a jednoduchý design s logem ti umožní sladit svou výbavu do posledního detailu. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Grip Gravity Silent Mat black/lime

220 Kč
Univerzální,
Grip Gravity Silent Mat Dopřej si jistotu pod nohama za všech okolností. Silent Mat je protiskluzová podložka, která se postará o to, aby ti při jízdě na vleku nesjížděla noha ze snowboardu. Její design ti navíc umožní se v letošní kolekci sladit do posledního detailu. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Grip Gravity Logo Mat black/white

220 Kč
Univerzální,
Grip Gravity Logo Mat Další z našich gripů. Logo Mat je protiskluzová podložka, která se postará o to, aby ti při jízdě na vleku nesjížděla noha ze snowboardu. Univerzální barvy a jednoduchý design s logem ti umožní sladit svou výbavu do posledního detailu. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Grip Gravity Pyramid Studs silver

250 Kč
Univerzální,
Grip Gravity Pyramid Studs Set devíti protiskluzových podložek ve tvaru pyramidek. Můžeš je rozmístit libovolně na snowboard a zajistit tak, že ti nebude sjíždět noha při jízdě na vleku.

Grip Gravity Icon Mat black/white

220 Kč
Univerzální,
Grip Gravity Icon Mat Icon Mat je protiskluzová podložka, která se postará o to, aby ti při jízdě na vleku nesjížděla noha ze snowboardu. Díky univerzálním barvám si výbavu sladíš dle představ. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Grip Gravity Heart Mat clear/lavender

220 Kč
Univerzální,
Grip Gravity Heart Mat Icon Mat je protiskluzová podložka, která se postará o to, aby ti při jízdě na vleku nesjížděla noha ze snowboardu. A navíc si s ním můžeš vyšperkovat prkno dle svých představ a sladit se tak do posledního detailu. A proč zrovna Heart? Protože Gravity je zkrátka srdcovka. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Grip Gravity Icon Mat clear/black

220 Kč
Univerzální,
Grip Gravity Icon Mat Icon Mat je protiskluzová podložka, která se postará o to, aby ti při jízdě na vleku nesjížděla noha ze snowboardu. Díky univerzálním barvám si výbavu sladíš dle představ. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Grip Gravity Bandit Mat black/white/red

220 Kč
Univerzální,
Grip Gravity Bandit Mat Bandit Mat je protiskluzová podložka, která se postará o to, aby ti při jízdě na vleku nesjížděla noha ze snowboardu. Drsňácké logo Gravity je samozřejmostí. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Grip Gravity Apollo Mat black/white

220 Kč
Univerzální,
Grip Gravity Apollo Mat Pro jistotu pod nohama i při jízdě na vleku ti poslouží nový grip Apollo Mat v designu, který ti umožní se v letošní kolekci sladit od hlavy až k patě. Všechny Gravity gripy jsou zhotoveny z vysoce přilnavého materiálu.

Triko Snowboard-MB (různé barvy)

490 Kč
S, M, L, XL, ...
Bavlněné triko s kvalitním potiskem s naší grafikou.Barevné varianty: černá, bílá, tmavě modrá (navy), modrá (petrol), zelená (khaki), písková (uveďte do poznámy) tubulární střih úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu zpevňující páska od ramene k rameni silikonová úprava sloučený produkt s etiketou MALFINI/ADLER 100% bavlna Gramáž: 160g doporučené praní naruby na 30°C

Grip Gravity Bandit Mat

220 Kč
Grip Gravity Bandit Mat Bandit Mat je protiskluzová podložka, která se postará o to, aby vám při jízdě na vleku nesjížděla noha ze snowboardu. Drsňácké logo Gravity je samozřejmostí. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Dětská kukla Hatchey Couver Balaklava junior

199 Kč
SM,
Dětská lyžařská kukla Couver thermo fleece chrání před mrazem, větrem či prochladnutím. Je vhodná pod helmu při lyžování nebo snowboardingu. Velikost S/M obvod hlavy 46-54 cm

Dětská kukla Hatchey Couver Balaklava

249 Kč
M, L, XL,
Lyžařská kukla Couver thermo fleece chrání před mrazem, větrem či prochladnutím. Je vhodná pod helmu při lyžování nebo snowboardingu. Velikost M/L/XL obvod hlavy 54-64 cm.

Grip Gravity Contra Mat black

220 Kč
Grip Gravity Contra Mat Protiskluzová podložka Contra Mat zaručí, že vám při jízdě na vleku nesjede noha z prkna. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Grip Gravity Contra Mat clear

220 Kč
Grip Gravity Contra Mat Contra Mat je protiskluzová podložka, která se postará o to, aby ti při jízdě na vleku nesjížděla noha ze snowboardu. Hodí se ke každému prknu, ale nejvíc sluší naší Contře. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Grip Gravity Logo Mat clear

220 Kč
Grip Gravity Logo Mat Protiskluzová podložka Logo Mat zaručí, že vám při jízdě na vleku nesjede noha z prkna. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Grip Gravity Logo Mat black

220 Kč
Grip Gravity Logo Mat Protiskluzová podložka Logo Mat zaručí, že vám při jízdě na vleku nesjede noha z prkna. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.   

Dárkový poukaz Kč 2000,-

2000 Kč
Kupón na nákup v prodejně Snowboard-MB v hodnotě Kč 2000,- Dárková poukázka na nákup v prodejně Snowboard-MB s platností 365 dní.Kupón lze využít pouze v kamenné prodejně v Mladé Boleslavi. Podmínky užití:Poukázku lze zakoupit online nebo v kamenné provozovně. Nabízíme ji pouze v tištěné podobě (nikoliv elektronické).Každá poukázka má přidělený svůj jedinečný kód a má platnost 1 rok (365 dní).Kód je uveden na zadní straně poukázky a při jejím nákupu se zaeviduje na prodejně.Poštovné pro zaslání poukázek se řídí stejnými podmínkami přepravy, jako u ostatního zboží. Čerpání poukázkyPoukázku můžete vy nebo 3. osoba (obdarovaný) využít nákupem na prodejně výběrem libovolného zboží, ale také zapůjčením vybavení.Poukázku nelze měnit za peníze a nevyužitou finanční hodnotu poukázky nevracíme. Pro případné dotazy nás kontaktujte.

Dárkový poukaz Kč 1500,-

1500 Kč
Kupón na nákup v prodejně Snowboard-MB v hodnotě Kč 1500,- Dárková poukázka na nákup v prodejně Snowboard-MB s platností 365 dní.Kupón lze využít pouze v kamenné prodejně v Mladé Boleslavi. Podmínky užití:Poukázku lze zakoupit online nebo v kamenné provozovně. Nabízíme ji pouze v tištěné podobě (nikoliv elektronické).Každá poukázka má přidělený svůj jedinečný kód a má platnost 1 rok (365 dní).Kód je uveden na zadní straně poukázky a při jejím nákupu se zaeviduje na prodejně.Poštovné pro zaslání poukázek se řídí stejnými podmínkami přepravy, jako u ostatního zboží. Čerpání poukázkyPoukázku můžete vy nebo 3. osoba (obdarovaný) využít nákupem na prodejně výběrem libovolného zboží, ale také zapůjčením vybavení.Poukázku nelze měnit za peníze a nevyužitou finanční hodnotu poukázky nevracíme. Pro případné dotazy nás kontaktujte.

Dárkový poukaz Kč 1000,-

1000 Kč
Kupón na nákup v prodejně Snowboard-MB v hodnotě Kč 1000,- Dárková poukázka na nákup v prodejně Snowboard-MB s platností 365 dní.Kupón lze využít pouze v kamenné prodejně v Mladé Boleslavi. Podmínky užití:Poukázku lze zakoupit online nebo v kamenné provozovně. Nabízíme ji pouze v tištěné podobě (nikoliv elektronické).Každá poukázka má přidělený svůj jedinečný kód a má platnost 1 rok (365 dní).Kód je uveden na zadní straně poukázky a při jejím nákupu se zaeviduje na prodejně.Poštovné pro zaslání poukázek se řídí stejnými podmínkami přepravy, jako u ostatního zboží. Čerpání poukázkyPoukázku můžete vy nebo 3. osoba (obdarovaný) využít nákupem na prodejně výběrem libovolného zboží, ale také zapůjčením vybavení.Poukázku nelze měnit za peníze a nevyužitou finanční hodnotu poukázky nevracíme. Pro případné dotazy nás kontaktujte.

Dárkový poukaz Kč 500,-

500 Kč
Kupón na nákup v prodejně Snowboard-MB v hodnotě Kč 500,- Dárková poukázka na nákup v prodejně Snowboard-MB s platností 365 dní.Kupón lze využít pouze v kamenné prodejně v Mladé Boleslavi. Podmínky užití:Poukázku lze zakoupit online nebo v kamenné provozovně. Nabízíme ji pouze v tištěné podobě (nikoliv elektronické).Každá poukázka má přidělený svůj jedinečný kód a má platnost 1 rok (365 dní).Kód je uveden na zadní straně poukázky a při jejím nákupu se zaeviduje na prodejně.Poštovné pro zaslání poukázek se řídí stejnými podmínkami přepravy, jako u ostatního zboží. Čerpání poukázkyPoukázku můžete vy nebo 3. osoba (obdarovaný) využít nákupem na prodejně výběrem libovolného zboží, ale také zapůjčením vybavení.Poukázku nelze měnit za peníze a nevyužitou finanční hodnotu poukázky nevracíme. Pro případné dotazy nás kontaktujte.

Grip Gravity Icon Mat clear

220 Kč
Univerzální,
Grip Gravity Icon Mat Icon Mat je protiskluzová podložka, která zajistí, aby vám při jízdě na vleku nesjížděla noha ze snowboardu. Grip je zhotoven z vysoce přilnavého materiálu.

Gripy Gravity Pyramid Studs black

250 Kč
Univerzální,
Grip Gravity Pyramid Studs Set devíti protiskluzových podložek ve tvaru pyramidek. Jednoduché a zároveň stylové řešení. Můžeš je rozmístit dle svých potřeb na snowboard a zajistit tak, že ti nebude sjíždět noha při jízdě na vleku.

Sada šroubováků na snowboard, nářadí

199 Kč
Univerzální,
Nářadí do kapsy. Vše co na svah potřebujete v jednom. Barva černá.
Proč u nás

Výhodné ceny.
DOPRAVA ZDARMA
nákupu nad 3000,-
Nákup bez registrace
Stejné ceny v eshopu i kamenné prodejně
Většina zboží skladem
Stálé akce a výprodej
Kvalitní a vyzkoušený sortiment.
Snowboardingu rozumíme.
Potřebujete poradit?
Více info ...

Kontakt

Prodejna
Snowboard-MB
Hradišťská 183
293 06 Kosmonosy
Mladá Boleslav
zobrazit na mapě »
otevírací doba »
tel. 603 929 009
e-mail:
info@snowboard-mb.cz

Copyright © 2005 - 2024 Snowboard-MB.cz  |  Mapa stránek   Ochrana osobních údajů a soubory Cookies  |  Kontakt

Snowboard shop | Snowboard komplety | Snowboard bazar | Lyže bazar | Sport Mladá Boleslav | Tvorba e-shopů Nett.cz