Snowboardy K2

Zobrazit položek: 36 | vše
Řadit dle: stáří | ceny

Dětský snowboard K2 Lil Kat

4490 Kč
90 cm, 100 cm, 110 cm, 120 cm,
Holčíčí snowboard pro malé sjezdařky, díky měkké flexi snadno ovladatelný. Dětský snowboard s měkkou flexí pro příjemné začátky na sněhu. Lehce ovladatelný díky technologii Catch free rocker. Ověřeno časem.

Dětský snowboard K2 Groms Mini Turbo

4490 Kč
130 cm,
Klučičí snowboard pro malé raubíře. Díky měkké flexi snadno ovladatelný pro rychlý pokrok na sněhu. Dětský snowboard s měkkou flexí pro příjemné začátky na sněhu. Lehce ovladatelný díky technologii Catch free rocker. Ověřeno časem.

Dámský snowboard K2 First Lite 2017/18

7390 Kč
142 cm, 146 cm, 150 cm,
Příjemná deska pro dívky, které se snowboardingem koketují, a chtějí nástroj, na kterém se naučí jezdit zcela v pohodě. First Lite je díky univerzálnosti použití určen pro jezdkyně, které jsou připraveny prozkoumávat krásy snowboardingu a zjistit své další schopnosti na sněhu v jeho různých podobách. Kvalitní celodřevěný K2 snowboard v decentním designu za příznivou cenu, který disponuje vynikajícími jízdními vlastnostmi a díky použití opačného klenutí K2 Catch-Free Rocker Baseline se velice snadno ovládá a nemá tendence se při přechodu z hrany na hranu při zatáčení kousat. (každá délka má trochu jiné zabarvení) Na objednání!

Dámský snowboard K2 Brightlite 2017/18

9390 Kč
142 cm, 146 cm, 149 cm, 153 cm,
Krásně hravé prkno pro pokročilejší riderky, co milují volnost a ne to, když je něco svazuje. Přichází nejen krásný design, ale také hravost, snadná ovladatelnost a především kvalitní technologie. Dřevěné jádro ze dvou dřevin je opředeno oboustrannou biaxiální laminací, což způsobuje středně tuhý flex. Tento hravý dámský snowboard K2 uspokojí jak pokročilé, tak začínající riderky a díky vysoce kvalitnímu zpracování a odolnosti bude dělat radost po dlouhou dobu. Velikosti: 142, 146, 149, 153 (každá délka má trochu jiné zabarvení) Na objednání!

Snowboard K2 Standard

6990 Kč
147 cm, 158 cm, 161 cm,
Allmountain snowboard K2 Standard je základním modelem v nabídce, nikoliv však průměrným produktem. Kvalitní a odolný K2 snowboard má měkčí flex, jádro je složeno z jedné dřeviny a opředeno biaxiální laminací. Opačné klenutí K2 Catch- Free se velice snadno ovládá a eliminuje nepříjemné kousnutí hrany. Snowboard K2 Brigade tě povede cestou progresu jak na sjezdovce, tak i neupraveném terénu, to vše za příznivou cenu.Vlastnosti: - Catch-Free Baseline™Přidáním malého procenta opačného klenutí do špičky a patky snowboardu se kontaktní body zajištující u snowboardu zatáčení dostaly lehce nad povrch sněhu, čímž se eliminuje případné nepříjemné kousnutí hrany. Tato technologie ti pomůže v začátcích k rychlejšímu progresu a snadnějšímu započetí zatáčky na jakémkoliv povrchu.- Hybritech™ ConstructionHybritech je nejefektivnější cesta, jak vyrobit velice odolný a výkonný snowboard.  Technologie K2 Hybritech je tvořena klasickou sidewall konstrukcí táhnoucí se podél efektivní hrany snowboardu a na obou koncích do klasické Cap konstrukce, jejíž výhodou je především nízká váha. Tato kombinace propůjčuje snowboardu nižší hmotnost, ale také perfektní jízdní vlastnosti, ideální přechod z hrany a optimální započetí oblouku. To vše při zachování dlouhé životnost, pevnosti ve zkrutu a výborné tlumení vibrací. - Full Wood Core- Directional Outline- Setback Stance- 3/4" (19mm)Snowboardy s tímto postojem jsou univerzálními co se ježdění týče, stance je posazen nepatrně více na patku snowboardu, což umožňuje lepší jízdní vlastnosti na neupraveném terénu, ale samozřejmě i na upraveném. Tímto druhem postoje jsou vybaveny všechny all-mountain snowboardy z produkce K2 snowboarding, které nejsou vyloženě určeny pro ježdění ve snowparcích. 

Dětský snowboard K2 Lil Kandi

3990 Kč
90 cm,
Dětský snowboard K2 Lil Kandi je prkénko určené pro nejmenší slečny snowboardistky a navržené s ohledem k jejich váze a fyzickým možnostem. Centered stance, celodřevěné jádro s měkkým flexem zajišťuje dlouhou životnost, takže prkno může, technologie klenutí K2 Catch Free Rocker usnadní zatáčení, tak aby první ježdění zanechalo ten nejlepší dojem.Vlastnosti: - Catch-Free Baseline™Přidáním malého procenta opačného klenutí do špičky a patky snowboardu se kontaktní body zajištující u snowboardu zatáčení dostaly lehce nad povrch sněhu, čímž se eliminuje případné nepříjemné kousnutí hrany. Tato technologie ti pomůže v začátcích k rychlejšímu progresu a snadnějšímu započetí zatáčky na jakémkoliv povrchu.- Noodle Construction™Patentovaná konstrukce celodřevěného jádra určená pro mladší generaci snowboardistů. Některé značky nabízejí ve svých kolekcích pouze měkčí boty, ale v tomto případě se jedná o kompexní specifickou konstrukci reflektující silové možnosti menších dětí.- 2000 Extruded BaseRychlá a odolná skluznice na rozličných druzích povrchů, která se dobře udržuje a lehce opravuje v případě poškození.- True Twin Shape PARAMETRY Délka 90 cm Efektivní hrana 70.04 cm Šířka nose 23.14 cm Šířka waist 20.20 cm Šířka tail 23.14 cm Backstance 0 cm Stance 30,48 cm Váha jezdce OD n/a Váha jezdce DO 45.36 kg Váha jezdce DO (viditelná) 45.36 kg Rádius 4,0 m Šířka Normal Určení All-mountain Konstrukce Flat Typ Dětské

Snowboard K2 Fastplant

9990 Kč
151 cm,
Odolný freestyle snowboard K2 Fastplant s unikátním bambusovým jádrem Bambooyah v nabídce K2 snowboarding s postupnými vylepšeními již několikátou sezónu a je primárně určen pro vyznavače freestyle ježdění. Unikátní kombinace vrstveného bambusu v plné ploše, tří druhů dřevin v jádru a triaxiální laminace s přidanými skelnými vlákny způsobuje nejen unikátní vlastnosti, ale také vysokou odolnost proti zlomení. Snowboard se chová měkce a velice hravě při jibbingu, nicméně při skákání je při řádný torzi na kickeru velice pevný a stabilní na hraně. Opačné klenutí K2 Freestyle, kombinace triax laminace+ICG20, dvojité karbonové torzní výztuhy a karbonový pás Ollie-bar mezi vázáním pro extra pop.Vlastnosti:- Freestyle Baseline™K2 Jib Rocker je technologie stvořená pro ježdění ve snowparku. Zvednutí tipu a tailu vycházející z nulového klenutí ti pomůže k vyvinutí maximálního přítlaku bez toho, aby se kousla hrana-to vše při zachování dostatečného popu a stability na hraně. S tímhle klenutím začnou padat všechny komba světa a začneš si nejen ve snowparku opravdu užívat- Bambooyah™ BlendZnačkou K2 snowboarding patentované jádro Bambooyah je z větší části tvořeno kombinací dřevin a několika pruhy bambusu, které se táhnou podél obou hran se zesílením v oblasti vázání. To vše spojeno maximálně odolnou technologií vrstvené laminace známé při výrobě skateboardů. Houževnatost a pružnost bambusu je známa již několik staletí a tak hlavními parametry jádra Bambooyah je snížená váha, maximální flex, řádnej pop a nesrovnatelná odolnost..- Tweekend™Technologie K2 Tweekend je tvořena zvětšením plochy v partiích špičky a patky snowboardu Protažení klenutí po celé délce snowboardu umožní využívat snowboard po celé ploše, což přináší vyšší stabilitu při jízdě a dopadech, lepší přítlak při jibbingu a parádní plutí prašanem při freeridu. U modelů vybavených technologií K2 Tweekend jsme opět posunuli možnosti klenutí snowboardů o další level.- Ollie Bar™Extra přidaný pás v délce kolem 40cm složený ze směsi karbonu, kevlaru a urethanu je situován v prostoru středu snowboardu mezi inzerty vázání. Hlavní efektem tohoto nového prvku je zvýšení potřebné energie vypružení (Pop) a přítlaku (Press). - Inked Glass™- True Twin Outline - Centered StanceSnowboardy s vycentrovaným postojem (centered stance) jsou přizpůsobeny pro freestyle ježdění ve snowparku, ale svezete se s nimi samozřejmě naprosto všude, včetně sjezdovky. Vzdálenosti táhnoucí se od středu snowboardu jsou naprosto identické, takže stance je vycentrovaný pro obě nohy stejně a při jízdě na switch - tedy na druhou nohu se snowboard chová naprosto identicky. PARAMETRY Délka 151 cm Efektivní hrana 120.30 cm Šířka nose 29.07 cm Šířka waist 24.80 cm Šířka tail 29.07 cm Backstance 0 cm Stance 53,34 cm Váha jezdce OD 49.9 kg Váha jezdce DO 86.1 kg Váha jezdce DO (viditelná) 86.1 kg Rádius 7,8 m Šířka Normal Určení Freestyle Park Konstrukce Flat Typ Pánské Na objednání!

Snowboard K2 Standard

6990 Kč
163 cm wide,
All-mountain snowboard K2 Standard je základním modelem v nabídce, nikoliv však průměrným produktem. Kvalitní a odolný K2 snowboard má měkčí flex, jádro je složeno z jedné dřeviny a opředeno biaxiální laminací. Opačné klenutí K2 Catch- Free se velice snadno ovládá a eliminuje nepříjemné kousnutí hrany. Snowboard K2 Brigade tě povede cestou progresu jak na sjezdovce, tak i neupraveném terénu, to vše za příznivou cenu.Vlastnosti: - Catch-Free Baseline™Přidáním malého procenta opačného klenutí do špičky a patky snowboardu se kontaktní body zajištující u snowboardu zatáčení dostaly lehce nad povrch sněhu, čímž se eliminuje případné nepříjemné kousnutí hrany. Tato technologie ti pomůže v začátcích k rychlejšímu progresu a snadnějšímu započetí zatáčky na jakémkoliv povrchu.- Hybritech™ ConstructionHybritech je nejefektivnější cesta, jak vyrobit velice odolný a výkonný snowboard.  Technologie K2 Hybritech je tvořena klasickou sidewall konstrukcí táhnoucí se podél efektivní hrany snowboardu a na obou koncích do klasické Cap konstrukce, jejíž výhodou je především nízká váha. Tato kombinace propůjčuje snowboardu nižší hmotnost, ale také perfektní jízdní vlastnosti, ideální přechod z hrany a optimální započetí oblouku. To vše při zachování dlouhé životnost, pevnosti ve zkrutu a výborné tlumení vibrací. - Full Wood Core- Directional Outline- 249mm Waist Width (155cm)- Setback Stance- 3/4" (19mm)Snowboardy s tímto postojem jsou univerzálními co se ježdění týče, stance je posazen nepatrně více na patku snowboardu, což umožňuje lepší jízdní vlastnosti na neupraveném terénu, ale samozřejmě i na upraveném. Tímto druhem postoje jsou vybaveny všechny all-mountain snowboardy z produkce K2 snowboarding, které nejsou vyloženě určeny pro ježdění ve snowparcích.   

Dívčí snowboard K2 Kandi

4790 Kč
141 cm,
Holčičí all-mountain snowboard K2 Kandi je kvalitně zpracovanou základní výbavou pro mladé slečny snowboardistky. Celodřevěné jadro s měkkým flexem díky jednomu druhu dřeva v jádru s obostrannou biaxiální laminací. Použité klenutí K2 Catch Free Rocker se velice snadno ovládá, usnadňuje zatáčení a díky tomuto se tento snowboard K2 chová při jízdě velice stabilně. Díky snowboardu K2 Kandi s veselou grafikou se budeš velice rychle zlepšovat.Vlastnosti: - Freestyle Baseline™K2 Jib Rocker je technologie stvořená pro ježdění ve snowparku. Zvednutí tipu a tailu vycházející z nulového klenutí ti pomůže k vyvinutí maximálního přítlaku bez toho, aby se kousla hrana-to vše při zachování dostatečného popu a stability na hraně. S tímhle klenutím začnou padat všechny komba světa a začneš si nejen ve snowparku opravdu užívat.- True Twin Shape- 2000 Extruded BaseRychlá a odolná skluznice na rozličných druzích povrchů, která se dobře udržuje a lehce opravuje v případě poškození. PARAMETRY Délka 141 cm Efektivní hrana 111.18 cm Šířka nose 27.24 cm Šířka waist 23.15 cm Šířka tail 27.12 cm Backstance n/a Stance 45,72 cm Váha jezdce OD 40.8 kg Váha jezdce DO 72.57 kg Váha jezdce DO (viditelná) 72.57 kg Rádius 7,5 m Šířka Normal Určení All-mountain Konstrukce Kombinace Typ Dětské

Chlapecký snowboard K2 Vandal

4790 Kč
132 cm, 137 cm, 142 cm, 145 cm, ...
Chlapecký freestyle snowboard K2 Vandal byl navržen pro generaci mladých vandalů, kteří to myslí se snowboardingem vážně a nebojí se ve snowparku proletět vzduchem, podrtit raily, nebo se jet třeba projet na sjezdovce. Konstrukčně vychází tento snowboard K2 z většího bráchy K2 WWW, takže konstrukci tvoří klenutí K2 Freestyle Rocker, oboustraná biaxiální laminace spolu s dřevěným jádrem z jednoho druhu dřeviny zajišťující měkčí flex. Díky této kombinaci je tento K2 snowboard hravé a jeho potenciál využijí i dospělí jezdci s menším vzrůstem a nižší váhou.Vlastnosti:- Freestyle Baseline™K2 Jib Rocker je technologie stvořená pro ježdění ve snowparku. Zvednutí tipu a tailu vycházející z nulového klenutí ti pomůže k vyvinutí maximálního přítlaku bez toho, aby se kousla hrana-to vše při zachování dostatečného popu a stability na hraně. S tímhle klenutím začnou padat všechny komba světa a začneš si nejen ve snowparku opravdu užívat.- True Twin Shape- 2000 Extruded BaseRychlá a odolná skluznice na rozličných druzích povrchů, která se dobře udržuje a lehce opravuje v případě poškození.

Dámský snowboard K2 First lite

6990 Kč
138 cm, 146 cm, 150 cm,
Kvalitně zpracovaný dámský all-mountain snowboard K2 First Lite je díky univerzálnosti použití určen pro jezdkyně, které jsou připraveny prozkoumávat krásy snowboardingu a zjistit své další schopnosti na sněhu v jeho různých podobách. Kvalitní celodřevěný K2 snowboard v decentním designu za příznivou cenu, který disponuje vynikajícími jízdními vlastnostmi a díky použití celodřevěného jádra a klenutí K2 Catch Free Rocker se velice snadno ovládá a nemá tendence se při přechodu z hrany na hranu při zatáčení kousat. Ideální snowboard pro začátek.Vlastnosti:- Catch-Free Baseline™Přidáním malého procenta opačného klenutí do špičky a patky snowboardu se kontaktní body zajištující u snowboardu zatáčení dostaly lehce nad povrch sněhu, čímž se eliminuje případné nepříjemné kousnutí hrany. Tato technologie ti pomůže v začátcích k rychlejšímu progresu a snadnějšímu započetí zatáčky na jakémkoliv povrchu.- Hybritech™ ConstructionHybritech je nejefektivnější cesta, jak vyrobit velice odolný a výkonný snowboard.  Technologie K2 Hybritech je tvořena klasickou sidewall konstrukcí táhnoucí se podél efektivní hrany snowboardu a na obou koncích do klasické Cap konstrukce, jejíž výhodou je především nízká váha. Tato kombinace propůjčuje snowboardu nižší hmotnost, ale také perfektní jízdní vlastnosti, ideální přechod z hrany a optimální započetí oblouku. To vše při zachování dlouhé životnost, pevnosti ve zkrutu a výborné tlumení vibrací. - Full Wood Core- Twin Tip Outline- 241mm Waist Width (146cm)- Setback Stance - 3/4" (19mm)Snowboardy s tímto postojem jsou univerzálními co se ježdění týče, stance je posazen nepatrně více na patku snowboardu, což umožňuje lepší jízdní vlastnosti na neupraveném terénu, ale samozřejmě i na upraveném. Tímto druhem postoje jsou vybaveny všechny all-mountain snowboardy z produkce K2 snowboarding, které nejsou vyloženě určeny pro ježdění ve snowparcích.

 

V kapitole jak vybrat snowboard se dozvíte informace, které vám pomohou v rozhodování, který snowboard si vybrat.

Naše nabídka zahrnuje snowboardy pro muže, snowboardy pro ženy a snowboardy pro děti.
Kdo vybírá podle výrobců a značek, má možnost nakoupit snowboardy Flow, snowboardy Gravity, snowboardy Nitro, snowboardy Woox a další.
Výprodej snowboardů obsahuje levné snowboardy, které jsou ve výprodeji z kolekcí minulých sezón s plnou zárukou a kategorie akce na snowboardy je mimořádná akční nabídka našeho obchodu.

Jaké jsou typy snowboardů?
Kromě obecného rozdělení na pánské, dámské či dětské snowboardy, rozlišujeme snowboardy podle potřeb, které mají splňovat a podle konstrukčních a materiálových vlastností.

 

Proč u nás

Nejnižší ceny.
DOPRAVA ZDARMA
nákupu nad 3000,-
Nákup bez registrace
Stejné ceny v eshopu i kamenné prodejně
Většina zboží skladem
Stálé akce a výprodej
Kvalitní a vyzkoušený sortiment.
Snowboardingu rozumíme.
Potřebujete poradit?
Více info ...

Kontakt

Prodejna
Snowboard-MB
Hradišťská 46
293 06 Kosmonosy
Mladá Boleslav
zobrazit na mapě »
otevírací doba »
tel. 603 929 009
e-mail:
info@snowboard-mb.cz

Copyright © 2005 - 2019 Snowboard-MB.cz  |  Mapa stránek   Ochrana osobních údajů a soubory Cookies  |  Kontakt

Snowboard shop | Snowboard komplety | Snowboard bazar | Lyže bazar | Sport Mladá Boleslav | Tvorba e-shopů Nett.cz